Sıkça Sorulan SorularSizlerden gelen sorular ve cevapları.
Nasıl gönderiyorsunuz?

Havuzumuzda bulunan kullanıcılar üzerinden siparişinizdeki istediğiniz işlemler yapılır. Havuzumuza kullanıcılar kesinlikle kendi istekleriyle girerler. Kesinlikle "SPAM" gönderim değildir.

Takipçi satın almak yasal mı?

Tamamen sorunsuz ve yasal bir uygulamadır.

Fazla takipçi bana ne sağlar?

Eğer bireysel bir hesabınız varsa popülerliğinizi arttırır ve takip edilme olasılığınızı fazlalaştırır. Şöyle ki insanlar fazla takipçisi olan profilleri takip etmeyi daha çok tercih ederler. Eğer kurumsal bir hesabınız varsa daha fazla takipçi sosyal medyadaki saygınlığınızı arttırır ve hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlar.

Hesabım askıya alınır mı?

Bizim tarafımızdan yapılan işlemlerden dolayı hesabınızın askıya alınması söz konusu değildir. Yaptığımız işlemler tamamen güvenli işlemlerdir.

Satın aldım, yazan sürede yüklenmedi?

Sistemlerde çok nadir olsada bazen sıkıntı oluşmaktadır. Bu sıkıntı size denk gelirse otomatik olarak işlemleriniz başlamayabilir. Böyle bir durumda beklemeniz gerekecektir.

Paket aldığınız zamandan en fazla 12-24 saat sonrasına kadar yüklenmiş olacaktır.

Hangi ödeme yöntemleri bulunuyor?

Sipariş tutarınızı Kredi Kartı veya Havale-EFT ile ödeyebilirsiniz. Kredi Kartı veya Havale-EFT ile yaptığınız ödemeler geldiği an sistemde siparişinizin durumu ödeme alındı olarak düzenlenir.

Takipçi aldığımı öğrenirler mi?

Bizim tarafımızdan öğrenilmesinin imkanı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır. Yani kısaca, hayır öğrenemezler.

Şifrem gerekiyor mu?

Hayır, şifrenizi vermenize kesinlikle gerek yoktur.

Profilimden reklam mesajları paylaşılıyor mu?

Tabii ki de hayır, sipariş verirken sadece sizden link aldığımız için hesabınıza erişmemiz mümkün değildir. Yani bu nedenle herhangi bir reklam mesajı vb. gibi şeyler yayınlanamaz.

Nasıl güvenebilirim?

Kurumsal olarak çalıştığımız için sistemlerimizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bilgiler bize aittir, herhangi bir sıkıntıda ulaşabilirsiniz.

Şirket Adı : Kodifix Bilişim Hizmetleri.

Adres : Nef İn İstanbul Projesi İstanbul -Merter

İstanbul - Türkiye

İletişim : +90 (212) 532 1218 - destek [at] takipcihavuzu.net