Youtube Abone Artırma ve Gerçek Abone Satın Alma

Günümüzde sosyal medya platformları insanların en fazla vakit geçirdikleri alanlardan birisidir. Bu yüzden görünürlük kazanmak isteyen hemen herkesin değerlendirmesi gereken bir yerdi sosyal medya platformları. Bu platformlar arasında Youtube apayrı bir yere sahip. Çünkü insanlara hem popüler olma şansı veriyor hem de para kazanma imkanı tanıyor. Bu yüzden de oldukça fazla rağbet görüyor. Hemen her yıl sosyal medya platform fenomeni olarak çeşitli kişilerin ortaya çıktığını, sosyal medya ortamlarında, görsel ve yazılı basında resimlerinin, röportajlarının yer aldığını görüyoruz. Peki bu kişiler başarıyı nasıl sağlıyorlar? Nasıl fenomen haline geliyorlar? Cevabı çok basit. Bu kişilerin ve kanallarının görünürlüğü artıyor. Kanalları yüzlerce, binlerce takipçiye ulaşıyor. Aboneleri artıyor. Paylaştıkları her video anında binlerce kişi tarafından izleniyor. Paylaşımları beğeni alıyor ve paylaşımlarının altına yorumlar yapılıyor. Bunun sonucunda da bütün bu görünürlük, bütün bu etkileşim para olarak, şöhret olarak geri dönüyor. Bütün bu başarıyı yakalamak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunları Youtube abone arttırma yolları altında sıralayabiliriz.

Youtube Abone Sayısı Arttırma Yöntemleri

Youtube kanalı açmak isteyenler daha fikir aşamasındayken bazı noktalara dikkat etmelidirler. Fikir aşamasından sonuca kadar dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntıları şöyle sıralayabiliriz:

 • İlk olarak kanalınıza yükleyeceğiniz videolara özgün bir başlık bulmalısınız. Bulacağınız başlık, video içeriğiyle alakalı fikir verirken aynı zamanda dikkat çekici olmalıdır. Başlıklarınız her zaman daha önceki başlıklarınızdan farklı olmalı, insanlara aynı videoyu izleyecek olma izlenimi vermemelidir.
 • Video açıklamasına önem verilmelidir. Video açıklamasında küçük bir paragraf, video içeriğiyle alakalı bilgi vermelidir. Açıklama metnine anahtar kelimeler eklerseniz hem insanlar sizi daha rahat bulur hem de aramalarda daha yukarılarda çıkarsınız.
 • Videonuzun etiketlerini doğru belirleyin. Yanlış etiket spama yol açabilir. Doğru etiket görünürlüğü arttırarak daha üstlerde yer almanıza yardımcı olur. bu noktada Keyword Tool aracı oldukça işlevseldir. Aylık olarak hangi kelimelerin en çok arananlar listesinde olduğunu görebilir, o kelimeleri kendi videolarınıza etiketleyebilirsiniz. Bütün bunlar bazı temel SEO prensiplerine hakim olmayı gerektirir.
 • Kanalınıza yüklediğiniz bir videoyu diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. İzleyenleri kanalınızı ziyaret edecek şekilde cezp etmeye çalışın. Hatta abone olmalarını, beğeni ve yorum yapmalarınız rica edin.
 • İzleyicilerin abone olması yeni videolarınızın doğrudan onlara gösterilmesini sağlar. Bu yüzden her videonuzun sonunda izleyicilerinizden kanalınıza abone olmalarını isteyin.
 • Video içi programlama yapın. Bu, platformun kendi özellikleri içerisinde vardır. bir videonuz izlenirken videonun üzerine kanal resminizi ve diğer videolarınızın sekmelerini koyun. Bu sayede bir videonuzda biden çok videonuzun reklamını yapma şansı yakalarsınız.
 • Videonuzun tanıtımı için küçük resimler kullanın. İlk görüşte dikkat çekecek bir resim, görenlerde videonuzu izleme merakı uyandıracak ve o kişiyi kanalınıza yönlendirecektir.
 • Pazar araştırması yapın. Yani benzer içeriklerde vido paylaşan rakiplerinizin Youtube videolarını inceleyin. İzleyenlerin göstermiş oldukları reaksiyonlara dikkat edin. Yorumları okuyun. Onların seyircileriyle nasıl iletişim kurduklarını gözlemleyin. Yeterli olumlu dönüş alamamışlarsa o konulardan uzak durun.
 • Videolarınızın izlenme analizlerini göz ardı etmeyin. Hangi videolarınızın daha fazla izlendiğini değerlendirerek sonraki çalışmalarınızı ona göre yönlendirin.
 • Çekeceğiniz videolarınızda samimi ve içten olun. Karşınızdakilere sadece bilgi vermekle kalmayın. Onları etkilemeye çalışın. Heyecanlandırmaya gayret edin. Bunu gerçekleştirebilmeniz en iyi yolu da videolarınızda samimiyeti yakalamak, izleyici ile aranızda elektriklenme oluşturabilmektir.
 • Videolarınızı playlist, bir diğer adıyla video listesi halinde hazırlayın. Video listesi sayesinde videolarınız arka arkaya oynatılacaktır. Bir videonuzu izleyen hemen ardından diğer videonuzu da izleme imkanı bulacaktır.
 • Videolara videolarınızla cevap verin. Yani bir videonun yorumlarında kendi videonuzun linkine yer verin. Kısa bir açıklamanın ardından izleyicileri kendi kanalınıza yönlendirmeye çalışın. Kanalınıza üye olmalarını sağlayın.
 • Bütün bu saydıklarımızın Youtube abone sayısında etkili olabilmesini sağlayacak temel etken kaliteli içerik üretebilmekten geçer. İzleyiciler çektiğiniz içeriği beğenmezse diğer bütün detaylar anlamsız kalır. Bu yüzden az da olsa kaliteli içerikler oluşturmaya çaba sarf edin.

Youtube Abone Satın Alma Yöntemi

Youtube abone artırma önerilerimizin yanında abone satın alarak da görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz. Abone satın alımı için sitemizi tercih edebilir, tamamı aktif kullanıcılardan oluşan, 7/24 destek sağladığımız abone paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Videolarınızı kısa sürede binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.